Powodów dla których warto
pracować
w APS
jest mnóstwo

Program Feel Good

Głównym założeniem programu Feel Good jest nieustanna praca nad dobrym samopoczuciem naszych współpracowników. Wspólnie tworzymy zaangażowaną społeczność, wspieramy się we wszelkich możliwych obszarach oraz organizujemy akcje, które pomagają w tym, żeby czuć się dobrze, nawet w trakcie pandemii. Taneczne warsztaty online, webinary o mindfulness, typowanie zwycięzców meczów, rywalizacje biegowe - to tylko niektóre z naszych ostatnich inicjatyw.

Umiemy pomagać

Na swoim koncie mamy naprawdę sporą liczbę przeprowadzonych akcji charytatywnych, z których jesteśmy bardzo dumni! Regularnie wspieramy lokalne społeczności - ostatnio podarowaliśmy paczki świąteczne podopiecznym Domów Pomocy Społecznej, wsparliśmy organizację Mistrzostw Polski w piłce nożnej dla dzieci z cukrzycą lub zaopatrywaliśmy w jedzenie i koce schroniska dla zwierząt.

Dobra atmosfera

Spotkania integracyjne, Mikołajki dla dzieciaków, andrzejkowe wróżby, wspólne kibicowanie sportowcom, „straszne” dynie z okazji Halloween, karaoke… Uważamy, że każda okazja do śmiechu i wspólnej zabawy jest dobra! Atmosfera w APS jest tak świetna, że nawiązało się tutaj mnóstwo znajomości, przyjaźni, a nawet… trochę ślubów i wiele bobasów.

Konkursy, prezenty…

Nawet w trakcie pandemii, kiedy pracujemy z domów, do współpracowników APS przychodzą paczki z prezentami na święta Bożego Narodzenia lub Wielkanoc. Rozpoczęcie lata też bywa dobrą okazją . :) Nie zapominamy również o Twoich urodzinach. Dodatkową okazją do “zgarnięcia” atrakcyjnych nagród są wewnętrzne konkursy.

Realna perspektywa rozwoju

Myślisz, że perspektywa rozwoju to tylko pusty slogan? Zobacz, co mówią wieloletni współpracownicy APS.

Serwis wykorzystuje pliki cookies niezbędne do prawidłowego działania. Zasady stosowania plików cookies w Polityce prywatności.